parallax background

Noorte jalgpalliturniir Arena Spring Cup 2025

Tere tulemast rahvusvahelisele noorte jalgpalliturniirile Arena Spring Cup 2025

Aastal 2025 peetakse rahvusvaheline jalgpalliturniir poiste vanuserühmadele 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 ja 2015

Korraldajate eesmärk on tuua Tallinna turniirile oma vanuseklasside parimad klubid ja täiendada osalejate ridu aina uute noortevõistkodadega.

Turniiri korraldajad soovivad külalistele pakkuda heatasemelist, meeldejäävat ja mitmekülgset jalgpallielamust.

Arena Spring Cup

„Arena Cup“ on erinevate aastakäikudega jalgpalliturniir, mida peetakse iga-aastaselt Tallinnas, parimatel Tallinna jalgpalliväljakutel.

Turniir „Arena Cup“ annab klubidele ja võistkondadele enne hea võimaluse proovida oma taset ja arengut võrreldes teiste konkurentidega.

Jalgpalliturniir on rahvusvaheline, seega on võimalus näha enda meeskonda ja mängijaid ka rahvusvahelises konkurentsis. Lisaks aitab turniir kaasa klubidevahelisele aktiivsemale suhtlusele ning uute koostöösidemete loomisele.

Turniiri reeglid

Turniiril mängitakse FIFA ja Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallireeglistiku alusel.

Kasutatakse play- off süsteemi.

Turniiri tugevamatel võistkondadel on võimalus oma tasemega asetuda turniiril mängima kohtadele 1-8 ja turniiri nõrgematel võistkondadel kohtadele 9-16

Oluline on märkida, et „Arena Cup“ turniiril saavad osaleda kõik võistkonnad, kes soovivad mängida erineva tasemega turniiri süsteemis, kus taseme tugevus on veidi ettearvamatu aga piisavalt tugev, et tagada meeskonna areng.

Auhinnad, meened

Jalgpalliturniir „Arena Cup“ autasustab kõiki turniiri osalejad diplomitega. 

Erinevates vanuseklassides kohtadele 1-3 tulnud võistkondi autasustatakse medalite ja karikatega.

Lisaks tuuakse turniiril välja erinevate vanuseklasside parimad mängijad ja väravavahid, neid autasustatakse eriauhindadega.

Meelelahutus

Turniiri korraldajad panevad kokku väga põhjalikult läbimõeldud ja koostatud ajakava, et tagada turniiri osavõtvatele võistkondadele võimalus korralikule puhkusele ja ka vaba-ajale tutvumaks Tallinna linna vaatamisväärsustega.